SAGSBEHANDLERNE


Samtalen med sagsbehandleren vil tage udgangspunkt i, hvordan vi bedst muligt kan støtte dig i at komme i gang med en uddannelse eller et arbejde. Når du ansøger om uddannelseshjælp, vil du blive stillet overfor et krav om, at du skal deltage i en aktivitet, hvor du får mulighed for at udvikle dine faglige, sociale og personlige evner, således at du hurtigere kan komme i gang med den uddannelse eller det job, du ønsker.

HVEM ER SAGSBEHANDLERNE, OG HVORDAN KAN JEG KONTAKTE DEM?


Jelena Perisic Hansen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3848

jelena.hansen@brk.dk

Mette Skov Jensen

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3817

mette.skov.jensen@brk.dk

Maja Gren Kozuch
Sagsbehandling og visitation
tlf.: 5692 3979
maja.gren.kozuch@brk.dk

Pernille Berlin Olsen

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3994

pernille.berlin.olsen@brk.dk

Cindie Boldemann Pedersen

Sagsbehandling og visitation (på barsel)

tlf.: 5692 3968

cindie.pedersen@brk.dk

Josefine Hjorth Hansen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: +5692 3849

josefine.Hjorth.Hansen@brk.dk

Thomas Nielsen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3855

thomas.nielsen@brk.dk

Gitte Mikkelsen

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3968
gitte.mikkelsen@brk.dk

Kevin Nimgaard Persson
Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3973
kevin.nimgaard.persson@brk.dk