SAGSBEHANDLERNE

Samtalen med sagsbehandleren vil tage udgangspunkt i, hvordan vi bedst muligt kan støtte dig i at komme i gang med en uddannelse eller et arbejde. Når du ansøger om uddannelseshjælp, vil du blive stillet overfor et krav om, at du skal deltage i en aktivitet, hvor du får mulighed for at udvikle dine faglige, sociale og personlige evner, således at du hurtigere kan komme i gang med den uddannelse eller det job, du ønsker.

HVEM ER SAGSBEHANDLERNE, OG HVORDAN KAN JEG KONTAKTE DEM?

Jelena Perisic Hansen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3848

jelena.hansen@brk.dk

Mette Skov Jensen

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3817

mette.skov.jensen@brk.dk

Maja Gren Kozuch
Sagsbehandling og visitation
Projektmedarbejder 'Din vej'
tlf.: 5692 3979
maja.gren.kozuch@brk.dk

Pernille Berlin Olsen

Sagsbehandling
Fælles Forandring

tlf.: 5692 3994

pernille.berlin.olsen@brk.dk

Helene Vedel Dyrkjær

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 56923975

Helene.Vedel.Dyrkjaer@brk.dk

Lotte Harild

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3910
Lotte.Harild@brk.dk

Thomas Nielsen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3855

thomas.nielsen@brk.dk

Gitte Mikkelsen

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3968
gitte.mikkelsen@brk.dk

Nadja Andersen

Studerende
Sagsbehandling og visitation
tlf.: 5692 3871
nadja_andersen@brk.dk

Karina Bruun Jensen

Sagsbehandling og visitation

tlf.: 5692 3985

Karina.bruun.jensen@brk.dk

Mie Louise Lambrecht

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3988
Mie.Lambrecht@brk.dk

Nina Kahlenberg

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3982
Nina.Kahlenberg@brk.dk

Sascha Kofoed Hammarlund 

Sagsbehandling

tlf.: 5692 3983

Sascha.Kofoed.Hammarlund@brk.dk